За останній час Аваков наростив такі «м’язи», що фактично став віце-президентом України.

Про це заявив народний депутат Сергій Лещенко.

Народний обранець, відповідаючи на питання глядача, чи є сьогодні конфлікт між главою МВС Арсеном Аваковим і Президентом Порошенком, зазначив, що Аваков і Порошенко – два різні клани, між якими триває боротьба.

«За останній час Аваков наростив такі м’язи, що фактично став віце-президентом України. Він контролює весь силовий блок, а свою лояльність обмінює на виживання після виборів. А ми знаємо, що Народний фронт не має свого кандидата на вибори Президента. Але ж їм треба залишитися у політиці. От саме для цього Аваков став «розмінною монетою», коли каже до політиків, що підтримає їх, але за умови, що вони підтримають його після виборів», – розповів Сергій Лещенко.

Нардеп додав, що команда Авакова сьогодні контролює омбудсмена.

«Але це взагалі абсурд і маразм. Це суперечить європейським практикам, коли омбудсмен є політиком. Омбудсмен має захищати людей від політиків і від їхніх представників на чолі силових міністерств. Але в нас міністр Аваков – від Народного фронту, а МВС – найбільший порушник прав людини, але омбудсмен також від Народного фронту. Тобто це прямий конфлікт інтересів», – підкреслив гість програми.

Окрім того, додав Лещенко, Народний фронт контролює також керівника САП Холодницького.

«Холодницький «пачками» закриває справи проти їхніх фігурантів корупційних розслідувань», – наголосив обранець і повідомив, що Народний фронт намагається взяти під контроль і новостворений орган ДБР.

Популярне: Яблучний Спас 19 серпня: Чого не варто робити в цей день, щоб не накликати на себе горе

«Це неприпустимо! Ми повинні із цим боротися! Силовий блок не може бути залучений у політичні інтереси», – акцентував Сергій Лещенко.

Також він додав, що Аваков намагається впливати на весь блок у своїх інтересах, а лояльність обмінює на виживання після виборів.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила кримінальне провадження щодо сина чинного глави МВС Арсена Авакова – Олександра та його екс-заступника Сергія Чеботаря – фігурантів так званої «справи про рюкзаки».