Екс-президент Грузії та колишній очільник Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив, що не тримає образи на главу Міністерства внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Про це він заявив в інтерв’ю ТСН.

На питання журналістки, чи буде він спілкуватися з Аваковим після конфлікту, Саакашвілі відповів, що не ображений на нього.

«Я ображений на Порошенка. Бо з ним у мене були особисті стосунки і Порошенко мені багато чого обіцяв. Повноваження, фінансування… З Аваковим у мене не було таких стосунків. Аваков мені ніколи нічого не обіцяв», – сказав Саакашвілі.

Екс-очільник Одеської ОДА додав, що у нього був конфлікт з урядом.

«Яценюк такий хитрий, він сам нічого не робив, а він попросив Авакова, і Аваков захищав їхній уряд від моїх атак. Це не особиста образа на Авакова, я проти тієї системи, частиною якої є Аваков», – зазначив Саакашвілі.

Водночас, він наголосив, що при новому президентові Володимирові Зеленському всі старі урядовці повинні піти, враховуючи Авакова.

«Я думаю, що мені сподобалося, що він не брав участь у фальсифікуванні. Але всі старі мають піти. Зараз Зеленський – це надія і нове», – резюмував Саакашвілі.

Окрім цього, екс-президент Грузії та колишній очільник Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі розповів, коли планує своє повернення в Грузію.

На питання, через скільки Саакашвілі планує повернутися до Грузії, він відповів, що через "місяць чи три місяці".

Варто додати і те, що Саакашвілі дав відповідь на запитання, чи спілкувався він вже з Порошенком

"Ні, я бачився з Порошенко, коли був на конгресі у Гельсінкі. Там вузькі коридори, ми підійшли близько один до одного. І його охоронець майже з глузду з'їхав. Вони думали, що я зараз його покусаю, обматюкаю, по обличчю буду бити. А я схуднув, тому я зробив маневр, і пройшов повз. І все!"

Також Саакашвілі зазначив, що: Порошенко був більш терплячим до того моменту, поки не звільнили Яценюка, тому що це так він використовував мою кампанію, аби позбавитися Яценюка. Як тільки вони позбавилися Яценюка, за два тижні після цього Луценко влаштував обшук моєї адміністрації в Одесі. Завели людей в балаклавах, я відбивався, моїх дівчат тримали без води у зачиненій кімнаті.

На останок Саакашвілі заявив що оточення Порошенка пропонувало йому гроші.

"Вони хотіли, аби я покинув Україну. Вони намагалися шантажувати мене, сказали – у нас є відео вашого особистого життя. Я тоді викинув його з третього поверху. А після цього запропонували мільйон, якщо я залишу Україну одразу, а після цього я зустрінусь з Кононенком у Відні і отримаю два чи три мільйони. Я їх послав. І далі ви знаєте. До речі, СБУ і Аваков відмовилися цю операцію робити. Робили це особисті охоронці Порошенка, особисті охоронці Кононенка. Операцією керував Гелетей".