авак

Нова поліція забрала фішки з проїжджої частини під Міністерством внутрішніх справ України, де їздить міністр Арсен Аваков.

Про це повідомив журналіст Любомир Ференс, передає Корупція.Інфо.

«Позитив про нову патрульну міліцію. Сьогодні під Міністерством внутрішніх справ зробив зауваження про незаконно встановлені фішки на проїжджій частині. Патруль у чорному звернувся до міліціонерів у синьому, щоб ті їх прибрали. Ті відповіли, що не можуть, бо це вказівка начальства з Міністерства, типу тут їздить сам Аваков і так має бути. Патруль у чорному тоді сам забрав фішки з проїжджої частини під самим Міністерством внутрішніх вправ», – розповів журналіст.

Зазначимо, міністр МВС України нагородив міліціонерів Мукачевого, які брали участь у сутичці між бійцями «Правого сектора» і злочинцями депутата Михайла Ланьо. Одному з правоохоронців Арсен Аваков надав найвищу нагороду – табельну вогнепальну зброю.

Нагадаємо, міністр МВС України Арсен Аваков підвищив екс-начальника УМВС Закарпатської області Сергія Шаранича і перевів у Київ у Центральний апарат УМВС на посаду першого заступника начальника управління карного розшуку кримінальної міліції.