Avakov

Міністр МВД Арсен Аваков у передачі "Світське життя" на телеканалі 1+1 розповів, навіщо його сину квартира за 4 мільйони гривень.

"Він вважає, що потрібно було придбати це, як інвестицію у своє майбутнє життя, в якому буде активний, я не був проти, а чому ні? В 2005 році, коли я почав займатися державною діяльністю і залишив бізнес, я передав активи сину, тоді ще молодій людині і дружині, тому коли ви зазирнете у декларації мого сина та дружини, то побачите там значно більше акцій, дивідендів та іншого", – говорить Арсен Аваков.

За словами Арсена Авакова про його сина пишуть багато того, чого не було.

"Читав, що мій син був одним з тих, хто влаштовував гонки по одній з центральних вулиць міста, але він не вміє водити авто", – говорить Арсен Аваков.

Свою декларацію, в якій зафіксовано 200 000 гривень та 60 тис євро, міністр МВС теж прокоментував.

"Я до 40 років був успішним бізнесменом і дай Бог, щоб у кожного було стільки статків, як і у мене. Я задекларував прибутки від підприємства, яке мені належить у Італії та інші прибутки. Якщо ви думаєте, що міністрам з нашим темпом роботи потрібно багато, то ви помиляєтесь. Є прибуток родини і дай Бог, щоб у всіх було так багато", – сказав Арсен Аваков.

 

Джерело: Корупція.Інфо