Людмила Давиденко, вдова загиблого народного депутата Валерія Давиденко, заявила, що Центральна виборча комісія (ЦВК) з надуманих причин відмовила їй в реєстрації для участі в довиборах до Верховної Ради України у виборчому окрузі №208 в Чернігівській області.

Про це вона заявила біля будівлі ЦВК в Києві.

У зв’язку з цим Давиденко вирішила звернутися до Президента України Володимира Зеленського, генерального прокурора Ірини Венедиктової, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і виконуючого обов’язки директора Державного бюро розслідувань Олексія Сухачова з проханням вплинути на ситуацію. Вона впевнена, що проти неї існує кулуарна змова з боку опонентів.

“Мені відмовили в реєстрації кандидатом в народні депутати на 208-му виборчому окрузі, посилаючись на відсутність документів, хоча всі необхідні документи для реєстрації мною були надані в ЦВК. Я вважаю це утиском моїх прав як громадянки України. Загинув мій чоловік. Мені не пропонують ніякої інформації про хід розслідування справи. Відібрали бізнес нашої сім’ї відразу після вбивства мого чоловіка. А тепер не дають мені можливості зареєструватися кандидатом в народні депутати в окрузі, де я народилася і де був двічі обраний Валерій Давиденко. Фактично мене позбавили можливості брати участь у виборах і бути обраною “, – зазначила вона.

За словами вдови нардепа, керівництво країни має захистити інтереси людей, які живуть на території 6 районів цього округу і які висловили бажання підтримати її кандидатуру.

При цьому вона додала, що їй відмовляють в реєстрації з подачі політичних опонентів, а також через технічну помилку працівників Міграційної служби України.