DAI

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що необхідні закони будуть ухвалені до 1 червня. Про це він заявив в інтерв’ю одному з національних телеканалів, передає прес-служба МВС.

Йдеться про закони “Про національну поліцію”, “Про органи внутрішніх справ” і ще два документи. Аваков сподівається, що закони будуть ухвалені Радою і підписані президентом до 1 червня.З ухваленням вищеназваних законопроектів, дороги в Україні у буквальному розумінні заживуть по-новому. У декілька разів буде збільшено кількість камер автоматичної фіксації порушень, а порушники знову стануть отримувати “листи щастя”. Разом з цим зміняться деякі штрафи, а також з’явиться “бальна” система.

Окрім того, в Україні перестане функціонувати ДАІ в колишньому вигляді. Її замінить патрульна служба, яка забезпечуватиме правопорядок на вулицях міста. “Між містами, на трасах забезпечувати правопорядок буде доки ДАІ. У нас вистачить сил і ресурсів. Буде дорожній патруль. Ми повністю змінимо і нинішню систему МРЕО – до кінця року почне функціонувати новий сервісний центр, в якому буде абсолютно інший рівень обслуговування і спрощені процедури”, – підкреслив глава МВС.

 

Джерело: Корупція.Інфо