Пасажирка Марина Ковальова, яка перебувала в Lexus Зайцевої, стверджує, що автомобіль їхав на миготливий зелений зі швидкістю не більше 75 кілометрів на годину, передає Корупція.Інфо.

Про це вона розповіла під час судового засідання 6 березня.

«Коли ми під'їжджали до перехрестя, нам горів миготливий зелений. Автомобіль Дронова стояв в десяти метрах від світлофора, приблизно на рівні виходу з метро. Volkswagen почав рухатися, Олена сигналила йому, але Дронов не звернув на це уваги», – заявила дівчина.

Популярне: "Будеш його дружиною, а моєю коханкою…": Відома журналістка розповіла про домагання політика

Також Марина зазначила, що Зайцева різко звернула, щоб уникнути зіткнення, але Дронов в цей момент додав швидкості, в результаті сталася ДТП. Від удару Lexus викинуло на тротуар.

Відповідаючи на питання адвоката Дронова, дівчина заявила, що швидкість авто Зайцевої могла бути трохи вище 75 км/год.

Також пасажирка спростувала інформацію про вживання Зайцевою наркотиків, але зазначила, що дівчина за добу до аварії пила пенталгін.

Ніякого впливу на управління авто і координацію рухів водія Lexus ліки, за словами свідка, не зробили. Також Марина прокоментувала адмінпротоколи на Зайцеву – більшість з них нібито були пов'язані з неправильним паркуванням, а не порушеннями ПДР.

«Я хотіла б почати з того, що в ЗМІ її висвітлюють як наркоманку і мажорку. Але вона дуже добра і чуйна людина, яка допоможе вам у будь-якій ситуації. Я знаю, як їй зараз важко, як вона переживає, як їй хочеться всім допомогти », – заявила Ковальова.