Снимок

Під будівлею ГПУ зібрались активісти Автомайдану з вимогами звільнити Віктора Шокіна та його заступників

Про це повідомляє Еспресо.TV, передає Корупція.Інфо.

Акцію протесту ініціювали Автомайдан та Центр протидії корупції. На меті активістів – звільнення генпрокурора Віктора Шокіна та його заступників Володимира Гузиря та Юрія Столярчука.

"Після останніх подій ми впевнилися в тому, що соратники Шокіна, як і він сам, покривають корупцію всередині ГПУ, про що свідчить їхнє втручання у розслідування справ щодо співробітників ГПУ Шапакіна і Корнійця та системний тиск на команду слідчих і прокурорів – Віталія Каська та Давида Сакварелідзе, які викривають хабарників та наркоторговців всередині системи!", – пишуть автомайданівці на сторінці в Facebook.

Приводом для протесту стало відкриття кримінальних проваджень щодо діяльності Каська, Сакварелідзе та співробітників СБУ і подання Шокіна про зняття недоторканості з народного депутата Андрія Лозового.

"Окрім того, ми будемо вимагати оприлюднення інформації щодо службових розслідувань діяльності заступників генпрокурора Гузиря та Столярчука, які повинні були розпочатися ще минулого тижня після заяв прокурорів з команди Каська-Сакварелідзе про те, що на них чиниться тиск та відкриваються кримінальні провадження!" – повідомляють автомайданівці.