77-річна актриса Лариса Хорошилова потрапила в серйозну ДТП. На Великій Ординці в Москві зіткнулися машини. Імовірно, зірка в цей час перебувала біля проїжджої частини. Один з автомобілів від поштовху вилетів на тротуар і збив її.

За даними П’ятого каналу, зіткнення ймовірно могло статися з вини одного з водіїв. Нібито він не пропустив друге авто. Постраждала актриса жива, проте їй була потрібна допомога лікарів. Хорошилову відправили на швидкій в лікарню.

Нагадаємо, в фільмографії артистки 15 робіт в 15 проектах. В основному це серіали, зокрема: «Глухар», «Карпов», «Час Волкова», «Другий зір», «Надзвичайна ситуація», «Країна ОЗ».

Нагадаємо, колишній баскетболіст “Лос-Анджелес Лейкерс” Кобі Брайант загинув в результаті аварії вертольота недалеко від Лос-Анджелеса. Разом з ним загинула його 13-річна дочка Джанна і ще сім чоловік, що знаходилися на борту.

Вертоліт впав в пагорбах поблизу міста Калабасас, причина аварії поки невідома. Рятувальники прибули на місце катастрофи практично негайно, але виявили, що ніхто не вижив.