За словами глави уряду, у віце-прем'єра з питань євроінтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе не було бажання брати участі в роботі саміту

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман звинуватив лідера партії "Європейська Солідарність" Петра Порошенка в політичному скандалі під час проведення саміту Україна-ЄС, коли віце-прем'єра з питань євроінтеграції Іванну Климпуш-Цинцадзе не допустили до участі в заході. Про це Гройсман заявив в ефірі телеканалу ICTV.

"Я теж про це дізнався з мережі Інтернет … Саміт ЄС – це саміт президентського рівня, офіс Президента формує склад делегації, також як він формує її в Париж, Берлін, Канаду. Очевидно, що поряд з іншими віце-прем'єрами там могла бути і профільний віце-прем'єр Іванна Климпуш-Цинцадзе ", – сказав він.

За словами Гройсмана, він міг би втрутитися в ситуацію і посприяти її вирішенню, якби Цинцадзе до нього звернулася.

"Замість цього віце-прем'єр йде і влаштовує скандал прямо на вході в Маріїнський парк. Більш того, як тільки вона влаштовує цей скандал, поруч випадково – підкреслюю – випадково знаходяться дві відеокамери:" 5 каналу "і" Прямого ". Це наводить мене тільки на одну думку – що було бажання не приймати участь в роботі саміту, а влаштувати скандал. Можу сказати єдине: автора цього скандалу я знаю – це Петро Олексійович Порошенко, на превеликий жаль ", – додав він.

Користувачі соціальних мереж, зазначають що це підстава не тільки для Гройсмана, а і для президента Зеленського, перед нашими Європейськими партнерами.

Гройсман зазначив, що за 2,5 року на посаді прем'єра подібні "підкилимні інтриги" від Порошенка постійно були спрямовані на його адресу.

Нагадаємо, На спільному з президентом Євроради Дональдом Туском брифінгу прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що відновити інфраструктуру Донбасу можна виключно після ліквідації блокпостів і відновлення територіальної цілісності України.

Як приклад В. Гройсман нагадав про вчорашню візит Туска із Зеленським у Луганську область і уточнив, що з тих пір зафіксовано як мінімум 18 нападів і обстрілів з боку російських бойовиків.

Також прем'єр підкреслив, що в відновлення цілісності держави і демілітаризації регіону не зацікавлені в Росії, яка відмовляється виконувати Мінські угоди.

Окрім того, прем’єр-міністр України та лідер партії Українська стратегія Володимир Гройсман переконаний, що головною загрозою для нового парламенту залишаються проросійські сили.