JPG

 

На Луганщині у бійця батальйону «Айдар» вилучили цілий склад зброї, яку викрали з однієї з військових частин.

Про це повідомили у прес-службі голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля.

Повідомляється, що зброю у військовослужбовця вилучили силовики в ході обшуку його приватного будинку у Старобільську (Луганська область).

«В ході обшуку виявлено і вилучено цілий склад зброї та боєприпасів, викрадених з військової частини, а саме: 12 гранатометів, понад 16 тисяч патронів різного калібру, 50 гранат РГД-5, РГН, Ф-1, електродетонатори, пластикові запали, 88 реактивних сигнальних патронів різного типу, димові шашки, сигнальні міни та інші боєприпаси», – розповіли у прес-службі.За словами Москаля, це вже не перший подібний інцидент з військовими батальйону «Айдар».

«Ми неодноразово попереджували і Міноборони, і Генштаб України про ті неподобства і відверті злочини, що кояться в цій військовій частині. І закликали провести повну інвентаризацію зброї та боєприпасів батальйону. За нашою інформацією, багато зброї з батальйону викрадено й розповзлося по всій Україні. А сам «Айдар» з військової частини, що покликана захищати територіальну цілісність і суверенітет України, перетворюється в озброєне бандитське формування», – зазначив Москаль.

Раніше повідомлялось, що головна військова прокуратура розслідує 27 кримінальних проваджень стосовно 13 військовослужбовців батальйону «Айдар».

Нагадаємо, «Айдар» був створений в травні 2014 року за ініціативою сотника Самооборони Майдану Сергія Мельничука.

Джерело: Корупція.Інфо‡агрузка...