Після повернення екс-міністра екології та природних ресурсів, власника газодобувної групи Burisma Holdings Миколи Злочевського в Україну повернуться й інші одіозні чиновники часів президента Віктора Януковича, передає Корупція.інфо.

Про це заявив член парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції, позафракційний народний депутат Борислав Береза

"Якщо ми не можемо довести його (Миколи Злочевського – "24") провину, є два пояснення: або правоохоронні органи не здатні на це, або мова йде про відсутність складу злочину. Але, враховуючи, що Злочевський займав досить високий пост, при цьому зміг заробити мільярдні статки, у мене все-таки питання до компетенції правоохоронних органів", – заявив він.

Популярне: "До двох тисяч гривень і…": Які штрафи чекають на українців за "прописку"

Нардеп ​​вважає, що в Україну можуть повернутися й екс-прем’єр-міністр Микола Азаровов та екс-очільник НБУ Сергій Арбузов.

"Тепер можливе повернення і Клюєва, і Портнова і всіх інших: Азарова, Арбузова. А потім їх участь у виборах… Тобто, історія Ющенко "бандитам – тюрми" з її наслідками повторюється",
– наголосив Береза.