"В Україні немає макростабільності, а кастрюлеголовим українцям вішають локшину на вуха" – заявив колишній прем'єр-міністр України. У наданні неправдивої інформації він звинуватив київські ЗМІ.

29 грудня екс-премєр-міністр вкотре поділився своєю думкою, щодо нинішньої ситуації в країні на своїй сторінці у Facebook, передає Корупція.Інфо

Азаров заявив, що макростабільність, про яку активно пишуть київські ЗМІ – вигадка для "кастрюлеголових" українців. Він пояснює, що громадяни бачать зростання цін в магазинах, та на заправках, але ЗМІ намагаються змусити українців повірити у явну стабільність нинішньої економічної ситуації.

"З 23 по 26 грудня бензин А-95 подорожчав до 25,5 гривень за літр. Тепер щоб заправити повний бак потрібно віддати всю пенсію" – заявив Микола Азаров. Також він згадав і про ПриватБанк, який за його словами "впав", а нинішня влада наповнила фінансову установу "гривнями-фантиками".

Раніше Азаров застерігав, що націоналізація ПриватБанку "дорого обійдеться українцям" і розплачуватиь за це будуть навіть немовлята. Екс-премєр не забув згадати і про багатомільярдний державний борг України.