az

Колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров, який після Революції Гідності втік у Росію, планує на конференції в четвер представити "альтернативного кандидата" в Президенти України та "Комітет спасіння України".

Про це повідомляє російське видання "Газета.ру" з посиланням на прес-секретаря Миколи Азарова Сергія Заворотнього, передає Корупція.Інфо.

Як зазначає видання, альтернативним президентом Азаров бачить колишнього депутата Верховної Ради Володимира Олійника, "альтернативним прем'єр-міністром" стане сам Азаров, а альтернативним міністром економіки — колишній нардеп Ігор Марков. Знайдеться місце і для одіозного Олега Царьова, щоправда, його "посади" не озвучили.

За інформацією "Газети.ру", Азаров і його команда погодили свій проект з російським керівництвом. Про те, що Азаров може очолити "уряд України у вигнанні", джерела видання, близькі до Кремля, повідомляли ще в лютому.(Москві) треба про всяк випадок мати таку ось іммігрантську структуру, очолювану потрібною людиною,
— вважає віце-президент російського Центру політичних технологій Олексій Макаркін.

На його думку, до влади організація на чолі з Азаровим навряд чи прийде, але Москва завжди матиме можливість заявляти, що існує не лише київський уряд, але й певна "інша частина українського суспільства". У свою чергу директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов також вважає, що Азарова використовуватимуть в пропагандистських цілях, оскільки реальний вплив Азарова в Україні близький до нуля.

"Думаю, першопричина в тому, що Азаров шукає, чим зайнятися. Він думав, що незабаром зможе повернутися в Україну, але цей час не приходить. На батьківщині ж у нього рейтинг нульовий", — зазначив Карасьов.

Нагадаємо, екс-прем'єр України Микола Азаров нещодавно заявив, що планує повернутися в Україну, в тому числі на Донбас.‡агрузка...