JPG
 
Колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров поділився думками стосовно теперішньої ситуації в Україні та причин державного перевороту. Зокрема, на думку екс-політика, наразі між Україною та Росією йде «громадянська війна», при владі – «націоналістичні і навіть неонацистські угруповання», і саме «недбалість Заходу» призвела до кривавого конфлікту на українській території.
 
Таку думку висловив політик в інтерв’ю швейцарському тижневику «Die Weltwoche».
 
На думку колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова, насправді ніякої війни між Україною та Росією немає.
 
«Між цими країнами немає війни! Мова йде про громадянську війну. У нас немає об'єктивних звітів про те, що російські війська перебувають на Україні», – вважає Азаров.
 
Однак, за словами екс-прем’єра, якщо ж говорите про «міжнародне втручання», то необхідно згадати і Захід.
 
«Він посилає інструкторів, надає гроші і зброю. Так хочуть зупинити військові дії? Це все одно, що гасити пожежу бензином», – заявляє екс-політик.
 
В свою чергу, на думку Азарова, причиною цього конфлікту став державний переворот, який відбувся минулої зими. 
 
«Легітимний уряд було повалено в ході путчу. До влади прийшли націоналістичні і навіть неонацистські угруповання. Від цього люди захищалися в південній і східній частинах країни», – вважає Азаров.
 
Крім цього, вкрай стримана реакція Заходу на такі «дії бандитів», які захопили владу, призвела до кривавого конфлікту на сході України

Читайте також: Сина Азарова оголосили у розшук

Також Азаров став на захист колишнього президента України Віктора Януковича, який втік із країни. На думку екс-прем’єра, звинувачувати Януковича тепер не можна ні в чому, оскільки  на той час «його життя, та життя його сім'ї» перебувало в небезпеці. 
 
«Його хотіли вбити. Що йому ще залишалося робити? Що залишалося робити уряду? Це було справжнє полювання на людей», – зазначив Азаров.
 
Також він додав, що погрожували не лише Януковичу, а особисто і йому, та його родині. 
 
«У машину, в якій знаходилась моя дружина, стріляли з автомата. Ми нарахували 45 кульових отворів. Їй пощастило, вона залишилася неушкодженою. Слава Богу, всі постріли потрапили в мотор. Машина загорілася», – розповів колишній глава уряду. 
 
За його словами, злочинці цього інциденту досі невідомі.
 
«Я б сам, через рік, хотів би дізнатися, хто хотів мене вбити, оскільки постріли ці призначалися не моїй дружині, а мені. Це була моя машина», – додав Азаров.
 
Нагадаємо, колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров розповів, що потрібно зробити, аби вивести країну із кризи. 

Джерело: Корупція.Інфо.