азаров

Екс-прем’єр міністр України Микола Азаров написав про чергову авантюру зі сторони київської влади, проаналізувавши скільки при його владі обходилося утримання стандартної квартири, скільки коштує зараз, і скільки буде коштувати з 1 квітня.

Про це Микола Азаров написав у соцмережі. Новину повідомляє Корупція.інфо з посиланням на «Преса України»

«Київський режим не заспокоюється, вже протягом тільки одного року кілька разів підвищуючи тарифи на житлово-комунальні послуги, газ, електроенергію, він з 1 квітня ще раз йде на різке підвищення вартості послуг. Я проаналізував скільки при мені обходилося зміст стандартної квартири, скільки коштує зараз, і скільки буде коштувати з 1 квітня», – зазначив Азаров.

Взявши до уваги те, що у кожному регіоні діють різні тарифи на опалення і гарячу воду, екс-прем’єр взяв усереднені. Він навів ці дані з урахуванням оплати за опалення щомісячно протягом усього року.

Утримання стандартної однокімнатної квартири в 32 кв. м. коштувало:

у 2013 році – 296,94 грн. 

у березні 2015 року – 407,5 грн.

у квітні 2015 року – 646 грн.

Зростання – 217%

Двокімнатної квартири в 45 кв. м.:

у 2013 році – 467,78 грн. 

у березні 2015 року – 657 грн.

у квітні 2015 року – 1093 грн.

Зростання – 233%

Трикімнатної квартири в 65 кв. м.:

у 2013 році – 679,96 грн. 

у березні 2015 року – 981 грн.

у квітні 2015 року – 1593 грн.

Зростання – 234%

«Виникають прості питання. Яка економічна мотивація цих рішень? За минулий рік «скажена» інфляція, нестримне зростання цін повинні були значно збільшити номінальні доходи бюджету, при цьому всі соціальні витрати або не змінювалися, або значно урізалися. Споживання дорогого російського газу значно скоротилося. Здавалося б, розрив у доходах і видатках «Нафтогазу» теж повинен скоротитися, так яка ж необхідність так різко в 3 (!) рази підвищувати тарифи?», – запитується він.

Підсумовуючи свій аналіз тарифів, Микола Азаров підкреслив найголовніше – це як теперішня влада збирається виходити з кризи, розвивати внутрішній ринок? Адже інфляція його вже різко звузилась. Підвищення тарифів вийме з внутрішнього ринку значні обсяги грошей населення. Дрібні, так і середні виробники і торговці змушені будуть ліквідуватися. Криза буде посилюватися.

«Я свідомо намагався писати просто і дохідливо, хоча, зрозуміло, всі необхідні розрахунки і аналіз мною зроблено. Хочу підкреслити в економіці проста бухгалтерська арифметика не працює. Тут діють набагато більш складні закони, що спираються на політичні, соціальні, психологічні та інші складові. У будь-якому випадку рішення щодо тарифів – це чергова авантюра київського режиму, яка дорого обійдеться Україні і її народу», – заявляє Азаров.