Шабунін розповів, що завжди мріяв переїхати з квартири в повністю власне житло, передає Корупція.Інфо

Популярне: «Троянська кобила», яку Вітя Медведчук одягнув у вишиваночку». Фаріон розповіла, що вона думає про Савченко! Не давайте читати це дітям!

Віталій Шабунін очолює Центр протидії корупції – громадську організацію, за ініціативи та зусиллями якої в постмайданній Україні з'явилися антикорупційні органи, а сотні чиновників стали фігурантами антикорупційних розслідувань.

В останні дні закиди в корумпованості надшвидкому збагаченні звучать в адресу самого 32-річного антикорупціонера. В якості головного доказу корумпованості Шабуніна вказують на його недавно придбаний будинок під Києвом.

В кінці квітня нове житло Шабуніна, який сам регулярно організовує різні антикорупційні акції протесту, пікетували. Шабунін всі заяви про нібито придбаному ним дорогому особняку площею 200 квадратних метрів активно спростовує.

"Мій будинок 120 кв. м, а не 200. Це перевіряється двома кліками в реєстрі нерухомості, який ми змусили відкрити майже три роки тому. Мій будинок коштує 83 тис. дол. (з кухнею і технікою), а не 250 тис. дол.", – відзначав Шабунін.

Як показав антикорупціонер, його будинок знаходиться в чотирох кілометрах від метро Славутич. Де-юре він стоїть на території села Гнідин Бориспільського району. Де-факто недалеко від будинку Шабуніна гуде Київ. Цей район також називають Дачі на Осокорках, він лежить на лівому березі Дніпра, біля води і Південного мосту.

"Я жив у квартирах завжди. 10-й поверх в Рівному, 9-й поверх на Борщагі. І все життя я мріяв про дім, – розповів Шабунін. – Це фактично єдина матеріальна мрія, яка у мене була. В будинок заїхали в листопаді 2016 року. Будували з весни. Чому так швидко? Це ж пінобетон, газоблоки, а зверху пінопласт".

Шабунін повідомив, що частину коштів на будинок отримав, продавши двокімнатну квартиру на столичній Борщагівці (35 тис. дол.), ще частину зайняли батьки. Крім цього він скористався розстрочкою платежів на матеріали і послуги, борги за якими ще виплачує.

Дизайн приміщення розробляла дружина. Паркан навколо будинку невисокий, і зводити щось більше господар не планує. Навпаки – мріє зняти огорожу, щоб двір був відкритий, як прийнято в Канаді. У той же час сім'я задумалася завести собаку, ймовірно, вівчарку.

Будинок світлий. У ньому є одна велика головна кімната, яка об'єднала кухню, їдальню, зал з каміном і ігрову дитини.

І є кілька менших приміщень: це спальня господарів, спальня батьків і дитяча.