1

Глава громадянського корпусу "Азов-Крим" Станіслав Краснов втратив свідомість в залі суду, коли слідчі СБУ оголошували йому нову підозру – в причетності до тероризму.

Як повідомляє Укрінформ, під час оголошення підозри у залі Шевченківського  райсуду представниками Служби безпеки Краснов втратив свідомість, передає Корупція Інфо

Після цього його повезли на лікування до однієї з клінік столиці.

У коментарі журналістам очільник батальйону "Азов" Андрій Білецький назвав події навколо Краснова політичним переслідуванням.

"Спочатку говорять про шпигунство, тоді виносять статтю за незаконне зберегання зброї, а потім перекваліфіковують статтю на тероризм. Це змушує думати, що  у них немає на Краснова нічого, окрім політичного переслідування і особистої неприязні. Один з тих співробітників СБУ, який повідомив про нове обвинувачення, є давнім недругом Краснова, тою людиною, яка виперла його з органів внутрішніх справ у Криму, коли він викрив ситуацію з продажем українських дівчат в Росію", – сказав він.

Нагадаємо, Краснова СБУ затримала в ніч проти 28 лютого. Його звинувачують в передачі списків полку "Азов" російській стороні і підготовці вбивства активіста блокади Криму. Служба безпеки оприлюднила запис розмови, в якому Краснов нібито спілкується з російським куратором.

Сам Краснов заявляє про тортури після затримання. Ввечері 1 березня судове засідання за обранням запобіжного заходу було перенесене на ранок 2 березня через невідкладну госпіталізацію Краснова.