У зв'язку з виборами президента РФ, в МВС закликають бути українців обережними і не піддаватися на провокації, передає Корупція.Інфо

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук радник радник міністра внутрішніх справ України повідомив про те, що вже надійшов дзвінок про замініровніі консульства РФ в Одесі.

Популярне: "Готові злітати вертольоти й бомбити Верховну Раду…": Савченко зробила чергову різку заяву

"Наголошуємо, що на виборчі дільниці в посольстві Росії і консульствах у Львові, Харкові та Одесі будуть допущені виключно особи з дипломатичним статусом.
У місті Одеса надійшов анонімний дзвінок на 102 про замінування консульства РФ. Правоохоронці перевіряють дану інформацію ", – пише він

Зараз під будівлями консульств у Львові, Києві, Одесі та Харкові зібралися активісти з акціями протестів. За даними МВС ситуація стабільна. Правоохоронні органи перекрили доступ до будівель, пропускаючи тільки дипломатів. За словами Шкіряка є інформація про можливість тероррестіческой загрози і провокацій з боку Росії.

"Кремль, ймовірно, готує провокації на території України, зокрема в Києві.
Для цього російські спецслужби намагатимуться задіяти всіх своїх агентів-сателітів, в першу чергу з внутрішніх деструктивних сил. "