У соцмережах поширюється ролик з нардепом Надією Савченко у Верховній Раді.

На відео, яке розміщують користувачі у себе в Facebook, нардеп вся в чорному стоїть в порожній сесійній залі, а потім вигукує фразу “Ба-бах! Що, Вср*лися?”, передає Корупція.Інфо

Судячи з усього творці ролика обігравали звинувачення, які висунув на адресу Савченко генпрокурор Луценко. Він заявив, що нардеп зі своїми соратниками планувала пострілами з мінометів обрушити купол Ради, а потім добити депутатів автоматними чергами.

Нагадаємо, раніше народний депутат Антон Геращенко повідомляв, що Савченко підозрюється в спробі організації збройного державного перевороту методом терору.

Напередодні парламент вже виключив Савченко з комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони. Рішення підтримали 261 нардеп при необхідному мінімумі в 226 голосів.

У народного депутата Надії Савченко є ряд психологічних проблем, через які їй складно бути політиком.Зокрема, Надією Савченко можна легко маніпулювати. Про це заявив психолог Валентин Кім. За його словами, сама Савченко є поганим маніпулятором, проте вона ідеальна жертва для маніпуляцій.

 

Популярне: «Її згвалтували, потім вбили, а чоловік просто втік»: Жорстоке вбивство жінки поставило на вуха всю країну