Український співак Сергій Бабкін та його дружина Сніжана поділились першими знімками з новонародженим сином Єлисеєм. Пара поки не показує обличчя малюка, однак із задоволенням поділилась ніжними знімками з пологового будинку.

У вівторок, 18 червня, Сергій та Сніжана Бабкіни стали батьками. Це третя дитина зіркового подружжя: артисти вже виховують 8-річну Веселину та 12-річного Артура. За традицією подружжя, новонароджений син отримав не менш особливе ім'я – Єлисей. 

Відомо, що пологи Сніжани Бабкіної відбулись у приватній клініці в Києві. До шпиталю вона потрапила у переддень народження сина. Та минуло 3 дні і зіркову матусю виписали з пологового будинку. Сергій Бабкін одразу ж поділився чуттєвими фото з прихильниками в Instagram та зізнався, що з дружиною і малюком повертаються до рідного Харкова. 

Ми додому, – лаконічно написав щасливий татусь. 

Згідно з кадрами, Сергій Бабкін зустрічав дружину із квітами та різнокольоровими кульками. Окрім цього, артист взяв із собою коктейль в ананасі, який додав літнього акценту ефектним знімкам.

Новонароджений Єлисей вже встиг отримати перший у своєму житті подарунок: телеведуча Катерина Осадча зустріла зіркових батьків біля пологового будинку та подарувала хлопчику вишиванку. Відповідні кадри вже розмістили на Instagram-сторінці "Світського життя".