Юлія Тимошенко опублікувала в своєму Facebook привітання українцям до Нового року, супроводивши його дивним фото. На фото вона показує складений з пальців символ своєї партії.

Тимошенко спробувала зобразити пальцями сердечко – символ своєї політичної сили. Однак вийшло щось інше. Допитливі користувачі Facebook угледіли в цьому жесті натяк на іншу частину людського тіла. Одним з перших помітив “безсердечність” цього жесту блогер Денис Казанський.

“А що це таке Юлія Володимирівна показує руками? Мені здається, чи це …”, – написав журналіст.

Прокоментували жест Юлії Володимирівни і інші відвідувачі сторінки Тимошенко. Причому, багато хто з них не посоромилися, давши чітке визначення того, що показує політик.

“Так це д* па, яка нас всіх чекає в новому році”, “Нам д*па! Юля не збреше!”, “Вам, любі мої, д* па”, “БабЮля нагадує українцям, що вони в * опе. Це по Фрейду “, – пишуть в коментарях.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський видав указ про призначення Бориса Тарасюка постійним представником України при Раді Європи.

70-річний дипломат Борис Тарасюк входив до складу Верховної Ради 4-го, 5-го, 6-го, 7-го і 8-го скликань. Як депутат фракції «Батьківщина» 8-го скликання обіймав посаду голови Комітету у закордонних справах, голови підкомітету з питань законодавчого забезпечення і контролю за діяльністю дипломатичної служби.