завантаження (1)

 

  •  
  •  
  •  

У 2003 році Київрада передала в оренду на 24 роки дочірньому підприємству «Екос» Акціонерного Товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд» базу відпочинку «Конча-Заспа» в елітному містечку Козин, що під Києвом, – для експлуатації та обслуговування. Київміськбудівський «Екос» через 10 років продав нерухомість на цій землі приватній компанії під назвою «Лісоргбуд».

 

Нещодавно Господарський суд Києва визнав: компанія «Лісоргбуд» має повне право орендувати 1,95 гектара землі під об’єктом. Про це повідомляє сайт «Наші гроші» з посиланням на рішення суду.

І все було б нічого, якби не той факт, що колишнє майно холдингової компанії, ймовірно, потрапило до людини, пов’язаної з головою правління «Київміськбуду».

У березні «Слідство.інфо» вже розбиралося, кому дісталася частина нерухомості, якою раніше володів «Київміськбуд». Зокрема, й база у Козині. Ще тоді ми згадали про «Лісоргбуд», який було створено фактично за місяць до укладання договору про купівлю нерухомості. 

Згадували й про те, що однією із співзасновників «Лісоргбуду» значилась така собі Ніна Семенівна Чухлеб. Чухлеб – дівоче прізвище дружини голови правління "Київміськбуду" Ігоря Кушніра – Оксани. А сама Ніна Семенівна – не чужа для Кушнірів людина (за нашими даними, це тітка Оксани Кушнір).

Чому ми говоримо про неї у минулому часі? Тому що після виходу сюжету «Слідства.Інфо» прізвище Чухлеб зникло з переліку співзасновників «Лісоргбуду».

Такий вигляд реєстраційні документи компанії мали ще у березні:

А такі вони стали зараз, у червні:

І хоч з цього переліку Чухлеб зникла, ми легко знайшли її в іншому. За даними Держреєстру речових прав на нерухоме майно, людина з аналогічними ПІБ володіє елітним майном у Києві.

На Печерську – найдорожча нерухомість у столиці і, відповідно, країні. У Ніни Семенівни Чухлеб тут будинок і земля під ним.

Мова йде про 0,1025 гектари на вулиці Мічуріна, 27.

Беззаперечний плюс вулиці Мічуріна – близькість до центру Києва та сусідство з Ботанічним садом.

Якщо вірити оголошенням ріелторів, 10 соток на цій же вулиці пропонують за… більш як півмільйона доларів. З будинком ціна зростає у рази і перевалює далеко за мільйон доларів. У Чухлеб своя «хатинка» тут є, і далеко не скромна.

Загально площа забудови – 1063,2 квадратні метри, з яких 757,1 – житлові.

Хто живе у будинку, що належить Чухлеб – сама жінка, її родичі, друзі чи орендарі – невідомо. Але відчинені вікна свідчать, що елітна нерухомість не пустує.

 

/Марія Землянська, Бюро журналістських розслідувань “Свідомо» для проекту «Слідство.Інфо»