Замість того, щоб парити мізки людям байками про 12-річну освіту краще б ввели до шкільної програми одну задачу з арифметики. У 2035 році населення України буде, скажімо, складати 30 млн населення. З них 15 млн старі, 10 млн. дорослі, 5 млн діти, передає Корупція.Інфо.

Забавно, що багато 30-40-річних реально не розуміють, що їм ніяка пенсія не світить в країні, де індекс фертильності 1,2, а всі, хто генерує капітал, ідеї гострить лижі і змиваються за кордон.

Замість того, щоб парити мізки людям байками про 12-річну освіту краще б ввели до шкільної програми одну задачу з арифметики. У 2035 році населення України буде, скажімо, складати 30 млн населення. З них 15 млн старі, 10 млн. дорослі, 5 млн діти
Питання: Яка пенсія буде у 15 млн пенсіонерів за умови що 10 млн дорослих повинні прогодувати ще 5 млн дітей. Яка повинна бути зарплата у середньостатистичного українця в 2035 році, щоб прогодувати 2,5 утриманців і при цьому нормально жити.
Як таке держава з такою соціальною навантаженням буде в принципі здатне виконувати базові функції без залучення зовнішньої робочої сили?
Гострота питання збільшується ще більше, якщо ми візьмемо до уваги, що сьогодні тільки близько 2 млн українців генерують капітал.
Що станеться з державою, якщо кількість цих людей зменшиться в 2 рази до 2035 року. Або в три?
Про це потрібно говорити з ранку до вечора на Шустер, свободах слова і інших шоу, де тече лапшемет про кисільні береги і швидке позбавлення від нещасть і створення раю на землі.
Тому що країна займає перше місце за темпами вимирання в світі повинна порошинки здувати з тих, хто здатний забезпечити нездатне, непродуктивне і вмираюче більшість їжею і хоча б мінімальним ресурсом за допомогою високопродуктивного меншини. Якщо Україна в принципі хоче жити, вона повинна думати про таке , розширювати цей прошарок і зробити все, щоб вона відчувала себе тут сухо і комфортно.
Інакше через 20 років буде український пенсіонер стояти раком, виколупуючи свою пенсію з землі і мріючи про кисільні річках, які ось-ось потечуть, тому що Грицько Мудрий сказавши, что кожен пенсіонер має право на субсидії, пільги і продуктовий пакет на Новий рік і Великдень .