Політик у липні заявила, що держуправління потрібно переводити на нову систему, глава держави наголосив, що процес уже розпочато.

Президент Петро Порошенко під час виступу на форумі YES у Києві нагадав, що Україна піднялася в світовому рейтингу інновацій. Зокрема він вказав на функціонування ProZorro, який працює на відкритому коді і на хмарних технологіях. 

"Електронні державні послуги стають нарешті символом нашого життя", – зауважив глава держави.

Водночас у своїй промові він опосередковано послався на промову кандидата в президенти Юлії Тимошенко, з якою вона виступила в липні на представленні свого курсу. Тоді політик заявила, що необхідно перевести всю систему державного управління на блокчейн. 

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

"Багато було розмов про блокчейни", – сказав Порошенко і викликав сміх у залі. Він додав, що було розпочато переведення на цю систему державного земельного кадастру, реєстру речових прав. Водночас Нацбанк готується до запуску національних електронних грошей, а медреформа передбачає запуск телемедицини на селі. 

Нагадаємо, що в липні двічі прем’єр-міністр оголосила про новий курс. "Я не буду вас агітувати і точно не буду вас закликати вступати в партію. Але якщо хтось захоче після форуму вступити – печатки і пусті бланки в мене є", – запевнила вона перед однопартійцями, першим президентом Леонідом Кравчуком, священиками та родичами. 

Серед виступу політика на сцену піднявся чоловік із квітами. Він перервав Тимошенко, подарував букет, поцілував її і почав роздягатися. У кулуарах він назвався Максимом Яригіним і розтлумачив символи, що були намальовані на його тілі. "Я її люблю, поважаю, як людину. Але вона йде не туди. Боюся, що курс буде тільки вниз", – пояснив молодик.