Легендарний футболіст “Динамо” Київ Володимир Трошкін тривалий час боровся з важкою хворобою. Зірка футболу помер у віці 72-х років.

Володимир Трошкін був легендою українського футболу. Він багато років грав у київському “Динамо” і в збірній СРСР. Після завершення кар’єри футболіст успішно займався тренерською діяльністю.

Про смерть Трошкіна йдеться в Facebook на сторінці збірної України серед ветеранів.

В активі Трошіина – перемоги в складі “Динамо” в чемпіонатах СРСР, турнірах на кубок СРСР, на кубок УЄФА і Суперкубок УЄФА, срібна медаль Чемпіонату Європи і бронзова – Олімпійських ігор. Будучи на заслуженому відпочинку, він багато років очолював Асоціацію ветеранів футболу України.Володимир Трошкін пішов з життя на 73-му році. Футболіст і тренер в останні роки життя боровся з хворобою Альцгеймера. Незважаючи на дуже серйозну недугу, Володимир Миколайович вів активний спосіб життя, брав участь в публічних заходах.

Намагався завжди бути в формі, і оточуючі навіть не уявляли, ціною яких зусиль це дається відомому спортсмену. А Трошкіну допомагали бійцівський характер і лідерські якості. Вони давали сили протистояти серйозному захворюванню і до останнього бути діяльним і активним.

Про Трошкіна згадують як про футболіста, що володів дуже рідкісним і цінним в цьому виді спорту якістю: він був універсальним гравцем, здатним і до нестримної атаки, до “непробивного” захисту.

Як тренер Трошкін працював з такими командами, як СКА (Київ) і рівненський “Авангард”, а також був асистентом головного тренера олімпійської збірної України.