Українська співачка і продюсер Наталя Валевська зробила операцію, щоб поліпшити своє репродуктивне здоров'я.

Нещодавно українська співачка Наталія Валевська опублікувала на сторінці в Facebook фото, а в підписі до нього вперше заговорила з фанами про материнство. Вона розповіла, що зараз щаслива, але ще більш щасливішою її б зробив малюк. Пізніше зірка зізналася: збирається зробити операцію по поліпшенню репродуктивного здоров'я.

Так, ввечері у вівторок, 19 лютого, Валевська розповіла про процедуру, яку перенесла.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Операція пройшла добре, спасибі всім за підтримку. Обіймаю, мої хороші », – поділилася українська виконавиця.

«Щирі побажання Вам незабаром насолодитися щастям стати батьками. Все буде добре. Головне – вірити в краще! »,« Наталочко! Якнайшвидшого відновлення і здійснення заповітної мрії! Все буде добре! »,« Рада за Вас. Одужуйте швидше. Бог Вам на допомогу. Вірю: скоро порадуєте радісною новиною »- підтримали прихильники в коментарях свою улюбленицю.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

В якийсь момент я зрозуміла, що найбільше в житті я хочу стати матір’ю. Все інше теж важливе, але виходить на другий план в порівнянні з цим. І вже багато років, на жаль, ця мрія залишається лише мрією. Проте я не збираюся здаватися та рішуче налаштована. Важливо, щоб Бог послав спеціаліста, який правильно поставить діагноз та призначить ефективне лікування. Я багато років вже звертаюсь до кращих спеціалістів і свято вірю, що все зроблене по зміцненню здоров‘я, принесе такий бажаний результат, і Господь подарує нам дитинку. . Тому свідомо роблю наступний крок і лягаю на операцію задля свого здоров‘я і задля здоров’я нашого майбутнього малюка. Це не пост жалості. Своїм прикладом я хочу показати іншим парам, які так само, як ми з Володимиром, багато років чекають на Диво, щоб вони були сміливими і не втрачали надію ! З Богом ! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Публикация от VALEVSKA (@valevska_official)