У Кам'янському поліція встановила п'ятьох підлітків, які жорстоко побили студента місцевого училища Артема Вєтрова.

Як розповіли в прес-службі поліції Кам'янського Дніпропетровської області, нападникам від 13 до 15 років, всі вони вчаться в коледжах або школах. "Зараз з ними працює слідство, порушено провадження у ч 1 ст. 125 Кримінального кодексу України (нанесення легких тілесних ушкоджень)", – розповіла прес-офіцер Олена Тимченко.

Як повідомила нам мама постраждалого, Марія Вєтрова, били Артема за наводкою двох дівчаток і одного хлопця, з якими він дружив.

"Як мені розповів Артем, на новорічних святах він зустрічався з Дариною, але потім з нею розлучився. Вона це важко пережила і звернулася до якихось хлопців, щоб вони Артема покарали. Ті викликали його на розборки ще в квітні, але я цього не знала. Тоді його не били, але, мабуть, від своєї ідеї вони не відмовилися. Потім з'явилася дівчинка Ліза, з якою він зустрічався раніше, і вона теж сказала, що має зуб на Артема. Але мій син не так вихований, щоб ображати дівчаток, тому це надумана причина", – заявила Марія.

За її словами, друг Артема – Микита – також став жертвою цієї банди.

"Вони два рази його били. І змушували виманити Артема і привести до них. Пам'ятаю, одного разу постукав у вікно Микита і покликав Артема піти до пам'ятника, погуляти. Але син відмовився. Виявляється, тоді Микиту побили за те, що він його не привів" , – зазначила Марія.

Популярне: Українці розбилися в авіакатастрофі: перші подробиці

Також, за словами мами, є і інші жертви цього підліткового угруповання.

"Їх бояться, навіть дорослі побоюються. Син дуже не хотів, щоб я зверталася в поліцію, тому що їх вважають жахливими людьми, нібито у них є "дах" в поліції. Але я-то спілкуюся з патрульними в різних містах і знаю, що зараз все змінилося. І ці чутки про "дах" в поліції всього лише їх самозахист. Вони намагаються через дітей мені передати, щоб я забрала заяву, але цього не буде. Залякують хлопчика, який повинен давати свідчення в поліції", – стверджує Марія.

Зараз Артем перебуває в лікарні, його збираються перевести у відділенні неврології. За словами мами, морально він дуже пригнічений.

Як повідомлялося, у квітні 2017 року в Чернігові сильно побили школярку. Після нападу дівчинка потрапила до лікарні, а її кривдники вільно розгулювали по місту. Через рік, у серпні 2018, стало відомо, що постраждалій знову почали надходити погрози від її однолітків.