Міністр інфраструктури Володимир Омелян зізнався, що за весь період своєї діяльності у Кабміні встиг «перейти дорогу» дуже багатьом людям, тож не може чітко сказати, кому саме є вигідною справа проти нього. Однак він переконаний: ситуація вигідна тим, хто чекав, коли ж нарешті НАБУ вдарить по реформаторах. Про це в ефірі інформаційного спецпроекту з Влащенко сам Омелян.

Омелян зазначив, що не планує бути «жертвою», бо «жертви погано закінчують».

«Якщо хтось хоче на мені потренуватись – цього не вдасться. Багато хто вже пробував це протягом останніх двох років. Я розумію, що багатьом перейшов дорогу, і це моя біда. Адже ще на початку каденції міністра міг сказати, що знаю з ким у мене є конфлікт у морській галузі, потім – в авіації. Натомість зараз це коло стало надто широким, щоб чітко стверджувати, що таке відбувається через якусь конкретну людину», – розповів Омелян.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Окрім того він розповів: те, що відбувається зараз, викликає в нього «сором і неспокій». Мовляв, ще за часів президента Ющенка побачив до чого призводять такі чвари.

«Вони призвели якраз до приходу тих, то прийшов після Віктора Андрійовича», – зауважив міністр.

Що ж стосується конкретно його справи, то він підкреслив: вважає, що тут збіглось відразу багато чинників. Адже зараз одночасно відбуваються гучні розслідування у НАБУ та інших правоохоронних органах.

«Бачимо, що ситуація вигідна тим людям, які чекали, коли ж нарешті НАБУ вдарить по реформаторах. Ось воно вдарило, і є чудова картинка», – підкреслив Володимир Омелян.