1

Польский реформатор Лешек Бальцерович став представником президента Петра Порошенка в Кабінеті міністрів.

Відповідний указ Порошенко підписав у п'ятницю, 22 квітня, повідомляє Корупція Інфо

Як повідомила прес-служба президента, Порошенко разом з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом провів зустріч з Лешеком Бальцеровичем та Іваном Міклошем.

"Наша принципова позиція – у нас не буде президентської та прем’єрської команди та групи. У нас буде єдина, спільна команда, що буде реформувати країну", – сказав Порошенко.

Крім того, Бальцеровича призначено радником президента України та співголовою Групи стратегічних радників з підтримки реформ.Ще одним співголовою групи буде колишній віце-прем'єр-міністр та екс-міністр фінансів Словаччини Іван Міклош, який водночас керуватиме групою радників прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

"Для мене буде висока честь працювати з панами Бальцеровичем та Міклошем, учасниками групи реформ. Думаю, що це повністю співпадає з поглядами складу Кабінету Міністрів. Хочу сказати, що більшість міністрів налаштовані на реформи та зміни в країні", – заявив Гройсман.

У свою чергу Бальцерович зазначив, що "розвиток України значно краще, ніж картинка, яку малюють про Україну". "Я маю показати ці досягнення, які не завжди помічаються Заходом", – сказав він.

Також поляк запевнив, що одним з напрямків його діяльності на новій посаді буде активна робота із західними інвесторами та політиками для досягнень нашої країни на шляху реформ.

Міклош наголосив, що Україна має значний невикористаний потенціал. "Нашою метою буде не створення якоїсь паралельної структури, а допомога українським реформаторам подолати проблеми. Будемо працювати", – підкреслив він.‡агрузка...