Генеральний директор "Укрзалізниці" Войцех Балчун обіцяє службові розслідування і звільнення аж до кримінальних справ відносно чиновників, викритих у корупції. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Корупція.Інфо.

"Є перші принципові, основоположні для мене рішення. Формую в правлінні жорстку опозицію до корупційних схем, що працюють в УЗ", – написав керівник УЗ.

За його словами, навіть побіжні перевірки закупівель УЗ "кричать про очевидну сумнівність процедур", тому "будуть службові розслідування, догани, звільнення. До кримінальних справ".

Також Балчун повідомив про призначення керівником Центру забезпечення виробництва свого співвітчизника Павла Ярчевского. Він охарактеризував його як людину з бездоганною репутацією, одного з найкращих європейських менеджерів, що має видатний досвід керівництва великими компаніями.

"Павла Ярчевского чекає екстремально складна місія реформувати ЦЗВ", – вважає Балчун.

Він повідомив, що за системою УЗ відкрито 474 кримінальних провадження. По апарату управління – 50. По ЦЗВ – 100.

Як повідомлялося, 20 квітня Кабмін призначив головою "Укрзалізниці" поляка Войцеха Балчуна, а 1 червня схвалив з ним контракт.

Нагадаємо, Балчун має за плечима досвід успішного реформування польської залізничної компанії PKP Cargo і в інших сферах, неодноразово входив у рейтинги кращих управлінців Польщі.