Віктор Балога, який був раніше главою МНС та Секретаріату президента Віктора Ющенка, заявив, що не збирається очолювати виборчий штаб кандидата в президенти Анатолія Гриценка, але в допомозі не відмовляє. Про це він розповів в інтерв'ю популярному виданню.

"Я завжди готовий допомагати, якщо моя робота принесе користь. Але щодо штабу можете не сумніватися, я нічий штаб не збираюся очолювати", – сказав він.

За словами Балоги, у нього з Гриценко "давня історія і давні дружні стосунки з часів Помаранчевої революції".

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"Він не раз до мене звертався за допомогою, і я йому ніколи не відмовляв. І зараз він до мене звернувся і каже:" Допоможи ". Я кажу:" Немає питань, допоможу ", – зазначив нардеп.

Також він сказав, що вітає можливе політичне об'єднання Гриценко, голови партії Самопоміч Андрія Садового і співака Святослава Вакарчука, який, до того ж, весь час заперечує, що йде в політику, але регулярно фігурує президентських і парламентських соцопитуваннях. Балога в свою чергу запевнив, що особисто не веде переговори з Вакарчуком і Садовим.

«Наприклад, я був би радий, щоб Садовий, Вакарчук, Гриценко стали єдиною командою і визначилися для себе, хто з них президент, хто – прем'єр, хто – спікер. Визначилися ідеологічно. Якби ці три політики зійшлися, фактично це вже доконаний факт, що цей український проект мав би мати право на перемогу. Я б цьому був би радий. І тут абсолютно не стоїть питання штабів або ще чогось », – зазначив він.

Нагадаємо, 5 вересня обізнане джерело повідомило про те, що Віктор Балога з великою ймовірністю очолить штаб кандидата в президенти Анатолія Гриценка.

Крім того, стало відомо, що звільнений міністр фінансів Олександр Данилюк веде переговори про входження до складу партії Гиценка, але остаточного рішення ще не прийняв.

Віктор Балога має близько 20 років досвіду в політиці. Він депутат діючого скликання парламенту, двічі був головою Закарпатської ОДА, головою адміністрації Віктора Ющенка, працював міністром з питань надзвичайних ситуацій в уряді Віктора Януковича.

У 2004 році був представником в Закарпатті кандидата в президенти Віктора Ющенка. Є лідером партії "Єдиний центр". За інформацією журналістів, дружина Балоги – акціонер 14-ти різнопрофільних компаній в Закарпатській області.