У Сумах група підлітків більше півроку знущалася над пенсіонерами і гвалтувала 6-річного хлопчика. Про це повідомляє прес-служба поліції Сумської області.

Відзначається, що за участь в юнацькій банді звинувачують сімох підлітків у віці від 12 до 14 років.

У числі діянь підлітків – знущання над місцевими пенсіонерами, дрібні крадіжки, а також знущання і насильство над 6-річним хлопчиком. Банда змушувала дитину сідати на пляшку і елементи парасольки, при цьому підлітки знімали все на відео. Потім запис викладали в Мережу, повідомляє 0542.ua.

Місцеві жителі неодноразово скаржилися на хуліганів, але безрезультатно. Тільки коли в кінці липня цього року жителі мікрорайону влаштували протест і перекрили залізничну дорогу, на них звернули увагу місцева влада і поліція. До цього протягом шести місяців не було жодної реакції, зазначило видання.

У поліції повідомили, що раніше з одним з 14-річних учасників знущань проводили виховну бесіду, а також провели профілактичну розмову з його матір’ю. Тоді на підлітка скаржилися щодо порушення дисципліни і цькування учнів. У грудні 2019 року його мати оштрафували за це на 850 гривень.

Поліція 1 серпня порушила кримінальну справу. Спершу повідомлення про зґвалтування поліція кваліфікувала як «хуліганство», але потім перекваліфікувала в «згвалтування».