На сайті президента України, Володимира Зеленського, зявилась електронна петиція, яка з кожним днем набирає все більше необхідних для розгляду голосів. Подаємо текст, автора – Покиньбороди Юрія Миколайовича, петиція №22 в оригіналі:

Шановний пане Президент України Зеленський Володимир Олександрович, як всiм вiдомо, за часів злочинного режиму Порошенка чимало патріотів-добровольців опинилися за ґратами. Порошенко і його банда використовували судову систему в якості репресивної машини радянського зразка для розправи над тими ветеранами, які починали розповідати правду про цю війну і про “торгівлю на крові”. Приклад: бійці з роти “Торнадо”, які першими почали викладати на Ютуб кадри потягiв iз вугіллям від сепаратистів, які безперервним потоком йшли прямо через лінію фронту. Ця війна закінчилася б максимум навесні 2015 року, якби банда Порошенка не почала фінансувати сепаратистів через “торгівлю на крові”.

Зверніть увагу, пане Президенте, що добровольці не просять Вас про амністію, бо кримінальні справи проти них були сфабриковані колишнім військовим прокурором Матіосом, який “кришував” цю контрабанду. Невинним не потрібна амністія. Добровольці лише просять створити при Верховній Раді ТСК (тимчасову слідчу комісію) і з чистого аркуша переглянути їхні кримінальні справи. Крім того, пане Президенте, для більшої об’єктивності судів над ветеранами АТО/ООС, просимо Вас, підписати указ про обов’язковi журі присяжних на судових процесах апеляційних судів над ветеранами, щоб суспільство блокувало неправомірні дії корумпованих суддів.

Пане Президенте, сьогодні в українському суспільстві обговорюють питання можливості або неможливості амністії бойовикам і сепаратистам, які зрадили Україну, але ніхто не згадує про тих, хто за Україну ризикував власним життям – про її захисників. Володимир Олександрович, пора провести “тюремну ротацію”: ветеранам – свободу, баригам – тюрми!

Варто зазначити, українів задоволені збільшеною інтенсивністю роботи праоохороних органів, зокрема прокуратури, НАБУ і САП, які за останній час, розворушили давно забуті справи, та намагаються притягнути до відповідальності головних корупційних стовпів. Люди повністю підтримують такі дії , проте застергіють і депутатів від Слуг. Корупційного спуску не буде нікому!