У мережі вже є сотні доказів того, що в Росії існують табори, які діють під нібито нешкідливим гаслом "військово-патріотичне виховання молоді", передає Корупція.Інфо.

Насправді, це ніщо інше як школа для підготовки дітей смертників з кола сиріт, малозабезпеченого шару населення, а тепер і переселенців з Донбасу ….

Настя Драгунова, 14 років. За словами матері, Людмили Драгуновой, ще рік тому її дочка ніколи не цікавилася політикою, мала багато друзів з Харкова, Запоріжжя, навіть Києва. Була дуже допитливою а основне її хобі був теніс.

Все змінилося після того, як Настя влітку в 2015 році поїхала відпочивати в підмосковській військово-патріотичний табір. За словами матері, звідти її дочка повернулася сама не своя. Вона активно почала дивитися новини, почала битися з однолітками, матюкається, називати своїх подружок ворогами народу, а її (ред. Матір) назвала бандерівської сукою і хотіла її в прямому сенсі зарізати за служіння Бандері.

Настя Драгунова стала популярна не тільки в колах своїх однолітків. Вона почала постити в мережі хеш тег: «Убітьхохла» і це при тому, що дівчинка ніколи в житті не цікавилася політикою а тим більше всякими фейковий «ДНР» і війною ….

Як вже раніше говорила Людмила Драгунова все кардинально змінилося після військово-патріотичного виховання в Росії, а насправді після промивання мізків в таборах, де в прямому сенсі готують дітей смертників для терористичних актів і диверсійних завдань в разі війни.

Варто відзначити, що в цивілізованому світі до таких методів виховання дітей вдаються тільки в терористичних організаціях ІГІЛ і їм подібним.

Це ще раз говорить про те, що нинішня Росія нічим не відрізняється від ІГІЛ. Ті ж методи виховання дітей, ті ж терористичні атаки на ЄС, ті ж підлі методи ведення війни …

Повернемося до Драгуновой. Дівчинка відкрито говорить про те, що вона готова померти за ДНР, а в голову їй твердо вбили, що Україна хоче знищити Донбас, що все навколо вороги, крім Росії і Путіна. Тут явно видніється рука психологів і психіатрів, які займаються промиванням мізків в Росії.

Ось що пише 14 річна Настенька у себе в Фейсбук:

dragunova

 

«Я б любила Україну, якби вона не намагалася вбити мій донецький народ і не намагалася б стерти з лиця землі мій Донбас. У вас ніколи не вийде вбити в наших серцях любов до Донбасу. Ми будемо стояти до останнього і, якщо треба буде померти за свою Батьківщину заради її світлого майбутнього – я помру … Новоросія і Росія – люблю вас », – написала вона.