В Інтернеті з'явився відеозапис, на якій учасники мітингу в Вінниці розірвали агітаційні матеріали від чинного президента України Петра Порошенка. Повідомляє портал АНТІКОР з посиланням на ЗМІ.

За інформацією журналістів, сьогодні, 20 лютого, люди розірвали агітаційні буклети від глави держави, а також супроводжували це криками.

«У Вінниці розлючені громадяни розірвали агітаційні матеріали від президента Петра Порошенка і з криками" Ганьба! "І" Банду геть! "Вимагали демонтувати передвиборчу намет гаранта», – йдеться в повідомленні.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Відзначимо, що біля агітаційного намету стояли співробітники правоохоронних органів, які не підпускали до неї мітингувальників.

Співорганізатор цих народних зібрань, активіст Валерій Палій стверджує, що активісти роблять усе в межах закону.

“Декілька чоловік підійшли, порвали, зараз ще будемо рвати. Цей майдан збирається кожну неділю, в 12 годин, уже 5 років. Він збирається не випадково, саме з Вінниці походить ця мафія, яка захопила владу у 2014 році по всій Україні. До чого це призвело, всі ми знаємо. Україна стала найбіднішою країною в Європі за ці 5 років, найкорумпованішою країною. Зате Порошенко став найбагатшим олігархом зі всієї України. Тому ми не погоджуємось з ним і подали більше сотні заяв про злочини Порошенка… Ми вважаємо Порошенка людиною, яка наживається на бідах українського народу, тому ми сьогодні взяли, ми ж маємо право взяти агітацію, і показали, як ми відносимось до цієї агітації, порвали і кинули її”, – прокоментував Валерій Палій.