Ведучий телеканалу 24 Єгор Скоріна зізнався, що раніше був частиною колективу проросійського телеканалу Newsone. Зараз роботу там журналіст називає помилкою. І додає, що на той час йому не вистачало обізнаності.

Ведучий пригадує, що саме завершив навчання за кордоном і повернувся рідну країну. Тоді ж він одразу взявся за пошук роботи. Однією з перших пропозицій була вакансія на каналі, який лише розпочинав свою діяльність – Newsone.

“Рабінович, Мураєв, Бєлоголовий, Орлан і навіть Медведчук (його не було, коли я працював там) – ці прізвища мені нічого не говорили абсолютно. Порожній звук. Білий шум. Я не знав прізвища 97% людей у парламенті, не розбирався у партіях і навіть не замислювався над тим, яку загрозу вони несуть”, – пригадав Скоріна.

Він отримав посаду репортера та розповідав про події в місті – “аварії, панду, яка народила в зоопарку, вбивство поліцейських Пугачовим і так далі”.

“А потім пішла джинса. Ми почали майже жити в офісі ОПЗЖ і не знімали вже події. Там пішла тільки ОПЗЖ. А тут хочеш чи не хочеш сам почнеш розбиратись в тому, що це за люди і в яких інтересах вони працюють. Найгірше, що я робив – це вмикав цих людей в ефір. Був підставкою під мікрофон”, – сказав ведучий.

“Ба більше, коли в тебе є друг Катерина Супрун, то якось легше отямитись, бо саме вона тоді закричала у вухо: “вооооу, малий, тікайййй. Це російське кодло. Власне все. Я відчув на собі, що ОПЗЖ – це лайно, що російські пропаганд*ни – лайно, а потім ще й про Медведчука дізнався, але то вже було на 24-му”, – заявив Єгор Скоріна.

Журналіст зазначив, що йому соромно через те, що причетний до цієї історії. Однак зараз він намагаюсь побороти це зло і робить випуски, де розповідає про російську пропаганду.