На гучному весіллі прес-секретаря президента Російської Федерації Дмитра Пєскова та олімпійської чемпіонки з фігурного катання Тетяни Навки були присутніми чимало представників російського бомонду – людей, які уже багато років є легендами шоубізу на просторах СНД та тих, хто лише недавно почав сходити на зірковий небосхил. Гості на весіллі повеселились на славу і почувалися, можна сказати, як вдома. Зокрема, головна «шарманка» російської сцени, співак Микола Басков навіть надів квітковий вінок на свою білокуру голову, аби оригінально привітати молодят з таким незабутнім днем.

Таку новину передає «Преса України», повідомляє Корупція.інфо

Окрім пана Баскова на весіллі було ще багато відомих особистостей, проте, уквітчати себе ніхто більше не поспішив.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дружина прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова Тетяна Навка має подвійне громадянство – російське та американське. На це звернув увагу журналіст Аркадій Бабченко.

«Виявляється, прес-секретар царя країни, яка кує духовні скріпи, будує церкви, ставить на рубежах батьківщини пересувні крематорії, щоб спалювати прокляті гейропейські сири прямо на кордоні, не віддавши їм ні п'яді землі руської, піддається санкціям, вводить відповідні, шукає закордонних агентів, садить вчених за шпигунство, погрожує перетворити Америку в ядерний попіл і взагалі воює з піндосією як тільки може, в екстазі захлинаючись патріотизмом – виявляється, цей чоловік після православного розлучення одружився на громадянці ворожих США», – зазначив журналіст.