Інфекційне захворювання правець, від якого може захистити тільки щеплення, зафіксували на Київщині. 11-річний хлопчик проколов ногу і тепер лікарі борються за його життя.

Медики попереджають, що прогнози невтішні – дитина при смерті.

Зараз життя хлопчика забезпечує апарат штучної вентиляції легенів. Це, каже лікар, єдиний спосіб врятувати дитину – дати час організму подолати нейротоксин.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон"Починається напруга, спазми всієї мускулатури тіла і вигинання тіла, порушення дихання. Людина може померти або від паралічу дихання, або від паралічу серця", – говорить Самвел Багдасаров.

За даними МОЗ, у минулому році були провакциновані проти правця лише половина тих, кому належить, за сім місяців цього року – трохи більше 30%.

Нагадаємо, турист із Новомосковська, який відпочивав у Бердянську Запорізької області, потрапив до лікарні з холерою. Результати аналізів підтвердили побоювання лікарів. Через день загальне самопочуття чоловіка покращилося.

За словами фахівців Запорізького обласного лабораторного центру, його врятувало те, що збудник холери був нетоксигенним.