Дитяче поліклінічне відділення №2 клінічної лікарні Львівської залізниці на Левандівці таки закрили

Натомість на початку місяця запрацювало педіатричне відділення у комунальній 3-й міській поліклініці, пише Корупція. Інфо 

Воно міститься на другому поверсі медзакладу за адресою: вулиця Повітряна, 99. 

Лікарі відділення приймають дітей мікрорайону Левандівка та села Білогорща від 8.00 до 18.00 за талонами, які видають у реєтратурі поліклініки. 

"Ще у січні в дитячій поліклініці на вулиці Роксоляни, 33а були оголошення, що з лютого відділення вже не працюватиме за цією адресою, – розповідає Лілія Вільхович, мешканка мікрорайону. – Медики просили батьків забрати медкартки дітей, щоб не загубились". 

Жителям Левандівки повідомили, що дільниці будуть закріплені за тими ж лікарями, що працювали у поліклінічному відділенні №2 лікарні Львівської залізниці. За словами, Ольги Палій, головного лікаря Клінічної лікарні Львівської залізниці, більшість лікарів перейшла працювати у дитяче відділення, яке відкрили у приміщенні на вулиці Повітряній, 99. 

А частина фахівців працює у відділенні лікарні Львівської залізниці, що на вулиці Судовій. Там лікарі далі обслуговують дітей залізничників. 

Закрити дитяче поліклінічне відділення №2 Клінічної лікарні Львівської залізниці вирішили ще торік. 

Мовляв, дитяче населення мікрорайону – майже 12 тисяч дітей – треба обслуговувати у медичному закладі, підпорядкованому міському управлінню охорони здоров'я, а не Львівській залізниці. 

Почувши про намір закрити дитячий медзаклад на вулиці Роксоляни, 33а, батьки вдалися до акцій протесту. Та це не допомогло. 

Тішить бодай те, що у комунальній поліклініці створили відділення саме для дітей, а не змушують малечу разом із дорослими ходити до сімейних лікарів.