Якщо вірити українським політикам, члени їхніх сімей – як на підбір успішні бізнесмени, талановиті управлінці та цілком незалежні політики. Втім окремі спадкоємці відомих політиків, часто в досить юному віці, мають настільки високі досягнення в політиці та державному управлінні, що претендують щонайменше на звання вундеркіндів. А декому навіть вдається перевершити досягнення власних високопоставлених батьків.

«Слово і Діло» вирішило уважніше поглянути на кровні зв’язки з українській політиці, і виявило чимало однакових прізвищ серед різних поколінь депутатів, державних чиновників, міських голів і партійних функціонерів різних рівнів, передає Корупція.Інфо.

І якщо ні для кого ні секрет, що родина Президента представлена в політиці найвищого ешелону цілою династією, то мало хто знає, що, наприклад, батько Андрія Парубія Володимир свого часу був заступником голови Львівської обласної ради, а донька Сергія Ківалова – депутатом Одеської міськради двох скликань. Син Сергія Пашинського Антон є топ-менеджером оборонного підприємства «Спецтехноекспорт», а Олексій Анатолійович Гриценко – колишнім депутатом Київради.

 

batky_i_dity_info