Батьки підозрюваного у вбивстві 11-річної Даші Лук'яненко Миколи Тарасова били дітей палицею і називали "сволотою" і "худобою".

Про те, як жила сім'я, розповіли в ефірі програми "Говорить Україна" жителі Іванівки на Одещині, де і сталася трагедія.

"Я тримала контейнер на ринку, ми були поруч, я все чула … Він (батько Миколи, – Ред.) Вічно їх принижував, обзивав, він навіть бив їх. Рік тому діти були вже дорослі, Колю ми ось цього не бачили, а старший, він їм допомагав. Він його палицею перетягнув, і так дитина йшла через весь базар з палицею. Він вічно їх паскудив, бив, мама навіть слова не говорила ", – розповіла місцева мешканка Ганна Зборовчук.

За її словами, батько не раз допускав грубі висловлювання в сторону синів: називав їх "сволотою", "худобою" і "падлами", а також погрожував вбити.

Ще одна знайома родини Анжеліка Кришталь підтвердила, що знущання дійсно мали місце. Дівчина розповіла, що в Іванівці ходили чутки про те, що батьки могли навіть розбещувати Миколу і його брата.

Також жителі селища Іванівка погрожують родині вбивці і навіть хотіли спалити її живцем.

Про це розповів житель селища Богдан, батько дівчинки, з якою на танцювальний гурток ходила загибла Дарина.

За його словами, люди в Іванівці налякані тим, що сталося і бояться випускати своїх дітей на вулицю без нагляду.

 

"Ми хочемо виселити цю сім'ю, щоб її там не було. З цією сім'єю ми боїмося жити, тому що вони теж неадекватні, вони нетовариські люди", – заявив чоловік.

Богдан додав, що, якщо їх не виселити, то "народ буде брати гріх на душу".

"Їх охороняють досі, охороняють наряди з броньованими машинами … Тисячі народу до двох-трьох ночі стояли, щоб їх (сім'ю вбивці, -" Апостроф ") спалити живцем", – підкреслив він.