Компанія Samsung вже не вперше потрапляє у скандал через вибух їхніх смартфонів. Так, корпорація повністю відкликала серію Galaxy Note7, які спалахували і вибухали. Тепер нещасний випадок трапився зі смартфоном Galaxy Note 4.

Так, в Китаї смартфон Galaxy Note 4 вибухнув та понівечив обличчя 5-річчій дівчинці. Дитина отримала опіки другого ступеня.

Тепер сім'я дитини вимагає від Samsung компенсацію в розмірі близько 250 тисяч доларів. При цьому китайський офіс Samsung пропонує родині близько 1,5 тисяч доларів на лікування дитини.

Популярное:"Поскаржився адміністратору, а у відповідь отримав удари по голові ": Робітник "Епіцентру" жорстоко побив покупця

Нагадаємо, загинув чоловік унаслідок вибуху, що стався в спальні. У момент інциденту смартфон знаходився на зарядці.
 
У Малайзії голова компанії Cradle Fund Назрин Гассан загинув через вибух смартфона, який стався в його спальні. Про це пише The Metro.
 
За інформацією видання, точна причина смерті чоловіка поки невідома. Однак імовірно, що причиною смерті стала травма чоловіка від осколка гаджета, який потрапив у потиличну частину. За іншою версією, причиною також міг стати дим від пристрою.