Аміна бореться за повноцінне життя і дитинство з другого дня життя. Адже вже на другий день дівчинка почала жовтіти. Обстеження показало, що все через резус-конфлікт. У дитини діагностували гемолітичну хворобу за резус фактором, важкого перебігу.

"Аміночці в 9 місяців дали інвалідність. Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія зі стійкими руховими порушеннями, затримка психо-моторного розвитку. Вона не перевертається, не сидить, не ходить. Але завдяки пройденій реабілітації, Аміна навчилася вже стояти недовго з підтримкою, пити з чашки, багато базікає, завдяки заняттям з логопедом і масажу обличчя, сидить недовго з підтримкою", – розповідає мама дитини, пише ТСН.

Лікарі прогнозують, що Аміна зможе бути повноцінною дитиною, але потрібні реабілітації.


Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Ми намагаємося дати і оплатити все що можемо, ЛФК, масажі, медикаментозне лікування і т.д. Але сума за рахунком з клініки, де Аміні можуть допомогти наблизитися до нормального повноцінного дитинства для нас просто непідйомна! Ми дуже сподіваємося, що завдяки вам, небайдужим людям і добрим серцям, ми зможемо туди поїхати і пройти такий необхідний курс реабілітації! Ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви зможете нам допомогти в нашій боротьбі за здоров'я дочки", – каже мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ карти ПриватБанк 5168 7573 5908 0001

Р / р -29244825509100

МФО-305299

ОКПО-14360570

Одержувач: Смирна Лідія Степанівна

https://www.facebook.com/aminasmirnaia/