uy7

Батьки Владіслава Левицького, який  загинув в жахливому ДТП поблизу Золочева, 2 липня, записали відеозвернення.

Майже місяць минув з часу страшного ДТП, де загинув співак, його сестра Наталя та 7-річна племінниця Анастасія.
Через декілька днів після трагедії став відомим ще один кричущий факт – після ДТП з автомобіля загиблого викрали ноутбук, де були напрацювання майбутніх пісень, пише Zahid.net
Батько загиблих сам поїхав в Золочівську прокуратуру та міліцію і подав заяви та скарги по факту мародерства, вказуючи, що окрім ноутбука, з його покійної доньки зняли золоті прикраси – ланцюжок з медальйоном та сережки.
Ці речі мають не настільки матеріальну цінність для батьків, а більше їх турбує сам факт того, що попри все, що відбувається навколо, залишаються ті, кому власна нажива важливіша за людське горе.
Крім того, батьки загиблих вказують на той факт, що досі не відомо чи міліція принаймні відкрила кримінальне провадження за фактом мародерства, адже жодних допитів чи хоча б уточнень з приводу того, що саме зникло з автомобіля після ДТП, не було.
Внаслідок цього, в батьків з’являються припущення, що загибель їхніх дітей, котрі активно брали участь в волонтерському русі, не є випадковою, адже останнім часом гине багато таких – молодих і з активною життєвою позицією.

У зверненні згорьовані батьки загиблих зазначають, що не задоволені роботою, а точніше бездіяльністю Золочівської прокуратури і міліції.

На їх думку, слідчі дії за фактом мародерства після ДТП не проводиться, адже жодних допитів чи хоча б уточнень з приводу того, що саме зникло з автомобіля не було.

На  відеозвернення, яке опубліковано на каналі Youtube, вже відреагував начальник головного управління МВС Львівщини Дмитро Загарія.

«Переглянув усі наявні матеріали, попередній висновок такий: абсолютно пасивні дії слідчо-оперативної групи по цій справі. Призначаю службове розслідування, висновки будуть дуже жорсткі, так працювати вважаю неможливим», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

 Дмитро Загарія вже призначив службове розслідування через пасивність слідчо-оперативної групи у розслідуванні автомобільної аварії, у якій загинув відомий львівський співак Владіслав Левицький, його сестра та племінниця.

На час службового розслідування слідчих від ведення справи відсторонювати не будуть. Службове розслідування Дмитро Загарія призначив із власної ініціативи після зустрічі з батьками загиблих, які були незадоволені пасивністю слідства.