Партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко і “Основа” Сергія Тарути об’єднали свої сили для участі у позачергових виборах до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня. 

Про це Сергій Тарута заявив на позачерговому з’їзді своєї політсили.

“Перш за все, йдеться про об’єднання ідеологічних платформ партії “Основа” та “Батьківщина” в економічному розділі і в розділі про відновлення миру в країні. 

Також партії координуватимуть і погоджуватимуть свої дії при формуванні спільної команди в загальнонаціональному і мажоритарних округах”, – наголосив Тарута.

За його словами, Юлія Тимошенко – гідна кандидатура на посаду прем’єр-міністра.“Я вірю в те, що саме вона на чолі уряду зможе повести Україну новим економічним курсом до успіху і розквіту”, – заявив політик.

Голова партії “Основи” Андрій Ніколаєнко заявив, що партії будуть формувати загальний список кандидатур, виходячи з принципу долучення до нього найбільш рейтингових та авторитетних осіб, рекомендованих та узгоджених радами політсил.

Раніше Юлія Тимошенко заявляла, що “Батьківщина” готова співпрацювати з партіями, які підтримують її курс, але на парламентські вибори йде самостійно. 

Політик заявила, що її команда не планує створювати опозиційні об’єднання по відношенню до нового глави держави Володимира Зеленського, натомість хоче допомогти президенту, якого обрали люди.