Головні новини Львова
Подобається

“Батьківщина” зняла сімох кандидатів-мажоритарників

12/10/2014     Автор: Яна Романська
“Батьківщина” зняла сімох кандидатів-мажоритарників

ВО "Батьківщина" зняла сімох кандидатів на користь сильніших кандидатів від інших партій Майдану.

Про це у своєму Твіттері повідомив нардеп Андрій Шевченко.

"Чекаємо від союзників зустрічних кроків. Також "Батьківщина" звертається до інших демократичних партій з пропозицією доузгодити кандидатів проти найодіозніших опонентів", – додав він. 

За словами Шевченка, знято мажоритарників в округах 63, 68, 72, 74, 82, 160 та 223.

"В окрузі 82 (Запорізька обл)  "Батьківщина" – Колеснікова на користь узгодж демокр кандидата. Тут намагається пройти нардеп Дудка (ПР). В окрузі 68 (Ужгород) – кандидата Кисилишина, щоб не пропустити нардепа Василя Ковача (ПР) та інших одіозних кандидатів. В окрузі 63 (Бердичів) – кандидата Гринчука, щоб полегшити узгодження єдиного демократичного кандидата. В окрузі 72 (Тячів)  – кандидата Стойку, щоб полегшити узгодження єдиного демократичного кандидата. В окрузі 223 (Київ) знімає кандидата Лебедівського. Сподіваюся, Левченко таки здолає Пилипишина. В окрузі 160 (Сумщина)  – кандидата Тимошенка, щоб не пропустити нардепа Молотка (ПР). В окрузі 74 (Запорізька обл.) – кандидата Нікішина, щоб полегшити узгодження єдиного демократичного кандидата", – повідомив Шевченко.

Як повідомили у прес-службі Батьківщини, відповідне рішення було прийнято в ході засідання другого етапу XIII з'їзду партії.

"Також партія звернулася до інших політичних демократичних сил із закликом зробити аналогічні кроки, зокрема, підтримати кандидата-мажоритарника від "Батьківщини", який має всі шанси перемогти Олеся Довгого"​​, – зазначили в "Батьківщині".

 

Джерело: Українська правда