За кілька днів малюку вже буде два роки, тож потрібно поспішати

До редакції ТСН.ua звернулася по допомогу мама Бутилкіна Артема, щоб про їхню історію дізналося якомога більше людей і змогли подарувати хлопчику світ звуків пише ТСН, передає Корупція.Інфо

«Артем народився 8 липня 2016 року у місті Харкові. Пологи були важкі. З одного року ми почали помічати, що дитина погано реагує на звуки, звернулися до лікаря, зробили обстеження. Діагноз: "Двустороння сенсоневральна глухота" перевернув все наше життя. Усі казки, пісні, що я йому співала залишились непочутими… Дуже боляче мені, як мамі усвідомлювати, що мій хлопчик не чує, як співають птахи, капає дощ, віє вітер, та найголовніше, навіть не чує мій голос, який його кличе», – каже мама малюка.

За власні кошти батьки придбали найпотужніші слухові апарати, але, на жаль, вони виявились неефективними, адже втрата слуха занадто велика.

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

«Після обстеження в інституті в місті Києві нас запевнили, що єдиним шансом почути світ для Артемчика є кохлеарна імплантація. Нас поставили в чергу на проведення цієї операції за бюджетний кошт, але в черзі ми 431. Операцію треба зробити якнайшвидше, для того, щоб дитина повноцінно розмовляла та чула, а черга може тривати роками, а нам уже майже 2 роки», – каже мама малюка.

Вартість операції 26 тисяч доларів. На жаль, фінансові можливості звичайної української родини не дозволяють оплатити цю операцію самостійно, тому вони звертаємось за допомогою по збору коштів до всіх небайдужих, чуйних людей

Реквізити для допомоги:

Карта Приват Банк: 5168 7422 2439 6907 мама Ломаєва Юлія Олександрівна.

https://www.facebook.com/groups/228588671206098/