Нагадаємо, 10 березня приблизно о 23:20 в м.Павлоград Дніпропетровської області порізали молоду сім'ю, в результаті чого загинула 4-річна дитина, її 30-річний батько і поранена його вагітна дружина, передає Корупція.Інфо

Вагітна дівчина відразу впізнала нападника – ним виявився сусід, учень 11 класу. Як повідомляють правоохоронні органи, підозрюваний звернувся в лікарню після нападу, оскільки порізався під час проникнення в житло.

За словами місцевих жителів, батько школяра – підприємець, а мама (не рідна), в минулому, голова суду.

У телепередачі взяли участь місцеві жителі, які розповіли про жахи, які здійснював підозрюваний 11-класник.

«Це вже не перший випадок. І батьки змогли його «відмазати». Одному хлопцеві він вухо відрізав і після того нічого з ним не зробили. Це сталося буквально за останні два роки. Прямо в школі. Він з ножем ходив в школу. Його абсолютно все боялися … Він таким був з дитинства. Я з ним трошки працювала, готувала його до школи. Коли я прийшла до них, почала працювати з хлопцем, йому було 6 років. Ви знаєте, такий дикий. З-під лоба дивиться, мовчазний, замкнутий. Його розговорити було дуже-дуже важко », – розповіла в передачі місцева жителька Любов Новікова.

За її словами, у підозрюваного в убивстві і убитого є загальна сестра. Іншими словами, 11-класник Валентин підозрюється у вбивстві сина жінки, яка раніше складалася у відносинах з його рідним батьком.

За словами однієї з місцевих мешканок, підозрюваний Валентин в 13 років згвалтував її сина, якому на момент зґвалтування було 7 років.

«Вони гуляли з хлопцями. Він підійшов, підставив ніж до горла і каже: «Іди за мною». Повів його на будівництво і це все зробив », – розповіла жінка, прізвище якої не назвали заради безпеки її сина.

У передачі взяла участь інша жінка, яка заявила, що підозрюваний, підставивши ніж до горла її 8-річному сину, згвалтував його.

Батько підозрюваного вважає, що хлопця змусили скоїти вбивство «потойбічні сили», а директор школи, в якій він навчався, каже, що хлопець нормальний, брав участь в заходах, відвідував уроки.

Популярне: "Морги завалено, мішків для трупів вже не вистачає": Очевидці стверджують, що в Кемерово загинуло майже 400 людей

«Не було у нього звірячого ставлення до своїх однокласників, ходять різні чутки. Зараз. Після того, як сталося. Начебто, як він тримав і школу і мікрорайон. Але це не правда. Це злі чутки просто обговорюють і дитини і сім'ю. Уроки він не пропускав, постійно він був на очах у всіх. Він займався спортом. Він брав участь в різних заходах. Особливих нарікань не було ні з боку вчителів, ні з боку його товаришів », – розповіла Тамара Галич, директор Павлоградської середньої школи № 3.