Батько жорстоким методом вбив власну дочку – такої смерті нікому не побажаєшБатько жорстоким методом вбив власну дочку – такої смерті нікому не побажаєшБатько жорстоким методом вбив власну дочку – такої смерті нікому не побажаєшБатько жорстоким методом вбив власну дочку – такої смерті нікому не побажаєш

В російському місті Ярославль слідчі завели кримінальну справу за фактом звірячого вбивства жінки, яка працювала дантистом. За попередніми даними, жінку вбив її 72-річний батько, завдавши потерпілій десятки ножових поранень. Про це повідомляють російські ЗМІ. – поміняє Корупція.ІнфоРозслідування почалося після того, як увечері 1 листопада 2016 року в квартирі будинку, розташованого в провулку Софії Перовської Красноперекопського району Ярославля виявили труп 48-річної місцевої жительки. Жінка померла від 30 колото-різаних поранень.

Тіло потерпілої виявив її чоловік, коли повернувся додому з роботи. Слідство встановило, що в цей день до потерпілої приїхав її батько. Між ними виник конфлікт, в ході якого 72-річний чоловік накинувся з ножем на дочку.

Пенсіонера затримали, він дав свідчення. Йому інкримінують ч. 1 ст. 105 КК РФ ( "Вбивство"). За даними джерел, близьких до слідства, причиною вбивства став майновий спір між родичами.